Başkan’dan Mesaj

DEĞERLİ YATIRIMCILAR,

Biz ANADOLU MÜŞAVİRLİK ailesi olarak uzun yıllardır yatırım ve İhracat Teşvik danışmanlığı konusunda hizmet vermekteyiz. Ülkemizde planlı kalkınma projelerinin başlaması ile bu sektör oluşmaya başlamıştır. Özellikle Rahmetlik Özal la başlayan dışa açılma, kalkınma ve ekonomide globalleşme açılımı ile başta kobilerimiz olmak üzere yatırım ve akabinde ihracat yapma imkânları artmıştır. Bu dönemde danışmanlık sektörü’de önem arz etmeye başlamıştır.

Yatırım bir kültür meselesidir. İnsanların duyguları ile ilgilidir. Yatırımda çok kazanma, kolay kazanma değil ülke sevdası insana hizmet sevdası üretmenin mutluluğu ve derin hazzı vardır. Hele hele bu üretimini ihraç etmekle aynı kültürü aynı dili veya aynı düşünceleri paylaşmadığı insanlarla bir şeylerini paylaşmanın mutluluğuna diyecek yoktur. Teşvik yatırımcının sanayicinin çok kazanması adına bir avantaj değil global dünya ile rekabet etmek ve var olmak mücadelesidir. Global pazarda olmak adına global dünya ile eşit şartlarda desteklenmeli ve hakça rekabet edilmelidir. İşte teşvik bunun için vardır. Rahmetli Vehbi Koçun bir sözü “hiçbir sanayici fabrika bacasını mezar kapısından içeri sokamamıştır yapılanlar bu ülke içindir” diyerek kısaca sanayiciliği anlatmıştır.

Müşavir her şeyi bilen değil bileni bilendir. Bu anlamda tecrübe, yapılan işlerin çeşitliliği sorun çıkartıp çözmek değil sorun çıkmaması için önceden tedbir alma sanatıdır. Güzel bir söz vardır.”Esas olan işi doğru yapmak değil Doğru olanı yapmaktır” işte bu anlamda kurumsallaşmış yapımızla geçmişi uzun yıllara dayanan müşteri odaklı değil hizmet odaklı olarak çözüm üreten. Yaptığımız hizmeti bir ibadet hükmünde anlayarak yapan. Hak etmediğini almayan bir yapı ile ülkemize, yatımcımıza, ihracat cımıza hizmet vermektir. Bu düşüncelerle çıktığımız bu yolda bizleri uzun yıllardır güvenleri ile destekleyen bizi biz yapan firmalarımıza şükranlarımızı arz ediyoruz. Bundan böylede yeni geliştirilen teşvik sistemleri ile acımasız dünyamızın sınır tanımayan gelişmesi karşısında yeni yeni firmalarımızla daha nice başarılara imza atacağımızı belirtiyor saygılar sunuyoruz.

Saygılarımızla,

Mustafa YÜCEEL

Yön. Krl. Bşk.

100%

Güven

100%

Müşteri Memnuniyeti

100%

Başarı

Şirket Bilgileri

  • Unvan: Anadolu Mühendislik Müşavirlik Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

  • Ticaret Sicil No: 86291

  • Mersis No: 006800729000013